Korporacja Viktoria LTD Sp. z o.o.
Al. NMP 67 lok. 4, Częstochowa
Nieruchomości, tel.:
34 324 00 99 / 512 097 431
Formularz kontaktowy
Dotyczy:
Podpis:
E-mail:
Telefon kontaktowy:
Numer ogłoszenia: 91-3195
Hale i magazyny » Sprzedam
Hala/Magazyn -bdb lokalizacja!
Częstochowa / Wyczerpy - Aniołów
Powierzchnia: 660,00 m2
Cena: 950.000 PLN
Cena 1m2: ~ 1.439 PLN
Bardzo atrakcyjny budynek usługowo-przemysłowy położony na działce o pow.1859m2,zlokalizowany na Wyczerpach (bardzo dobry dojazd do DK1). Łączna powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi ok.660m2.Wysokość obiektu:7m.Budynek może świetnie spełniać rolę min.:magazynu z pomieszczeniami biurowymi,hali produkcyjnej,zakładu krawieckiego.Parter został zaadaptowany w takie pomieszczenia jak:kuchnia-jadalnia,łazienki(WC,umywalki,prysznice),szatnie(damska,męska z sanitariatami),małe pomieszczenia magazynowe,pomieszczenia socjalne dla pracowników,kotłownia.Budynek ogrzewany jest piecem na eko-groszek.
Piętro stanowią:duża hala  z klimatyzacją oraz mniejsza,które dotychczas spełniały rolę hal produkcyjnych w sferze usług krawieckich,pomieszczenia biurowe-klimatyzowane,łazienki,duży magazyn,mały magazyn.Obiekt przystosowany jest do zatrudniania osób o obniżonej sprawności ruchowej.Na podłogach położone są płytki.Łazienki wykończone w bdb standardzie.Nieruchomość posiada zabezpieczenie antywłamaniowe.
Przy budynku znajduje się rampa wyładunkowa, parking,plac manewrowy.Całość ogrodzona,brama wjazdowa sterowana elektronicznie.Do obiektu podłączone jest szambo.
Oferta godna polecenia dla osób poszukujących obiektu o wysokim standardzie!

Strona główna   |   Kredyty   |   Nieruchomości   |   Windykacje   |   Odszkodowania   |   Kapitał zakładowy   |   Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione!
Copyright © 2006-2021 Korporacja “Viktoria” LTD Sp. z o.o. (0.07 sec.)
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: naprawa naczep - alarmy Częstochowa - osteoporoza - sałatki Częstochowa
[« zwiń]: pizzeria Częstochowa - uzależnienie od narkotyków - kod: 2201-1050-2110
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.