Korporacja Viktoria LTD Sp. z o.o.
Al. NMP 67 lok. 4, Częstochowa
Nieruchomości, tel.:
34 324 00 99 / 512 097 431
Formularz kontaktowy
Dotyczy:
Podpis:
E-mail:
Telefon kontaktowy:
Numer ogłoszenia: 61-1585
Tereny inwestycyjne » Sprzedam
Teren inwestycyjno-rekreacyjny gm. Olsztyn
pow. częstochowski / gm. Olsztyn
Powierzchnia: 140.000,00 m2
Cena: 4.600.000 PLN
Cena 1m2: ~ 33 PLN

Atrakcyjny teren inwestycyjno rekreacyjny, duże przestrzenie14 ha. szerokość działki to 140m. Media: energia elektryczna własny kabel ze stacji średniego napięcia, przyłącze wody z sieci w ulicy oraz własna studnia głębinowa o głębokości 60m. Działka jest częściowo zabudowana są tam 2 budynki; jeden w stanie surowym zamkniętym jest to dom dwurodzinny. W pierwszej części znajduje się: pokój dzienny z wejściem na taras, sypialnia z wejściem do łazienki, wc, kuchnia z jadalnią. W drugiej części: duża kuchnia ze spiżarnią i jadalnią, pokój dzienny z antresolą i kominkiem, trzy pokoje, przy czym jeden z nich jest 2 poziomowy, łazienka z miejscem na saunę, pralnia. Dom jest parterowy z poddaszem do adaptacji.  Na wskazanej działce znajduje się również budynek stadniny koni.  Znajdują się tam 3 boksy o wymiarach 3x3 w dwóch rzędach, myjnia dla koni, paszarnia oraz dostęp do toalety. Ze stajni jest wejście na krytą ujeżdżalnię z widownią na około 260 miejsc. Budynek ten jest do wykończenia, w stanie surowym jest klubo-kawiarnia wraz z zapleczem gastronomicznym z widokiem na ujeżdżalnię, sala konferencyjna, sala gimnastyczna, aneks hotelowy składający się z czterech pokoi z łazienkami, oddzielne mieszkanie (kawalerka) z łazienką, kotłownia.

Strona główna   |   Kredyty   |   Nieruchomości   |   Windykacje   |   Odszkodowania   |   Kapitał zakładowy   |   Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione!
Copyright © 2006-2022 Korporacja “Viktoria” LTD Sp. z o.o. (0.1 sec.)
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: naprawa naczep - alarmy Częstochowa - osteoporoza - sałatki Częstochowa
[« zwiń]: pizzeria Częstochowa - uzależnienie od narkotyków - kod: 2721-0557-2255
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.