Korporacja Viktoria LTD Sp. z o.o.
Al. NMP 67 lok. 4, Częstochowa
Nieruchomości, tel.:
34 324 00 99 / 512 097 431
Formularz kontaktowy
Dotyczy:
Podpis:
E-mail:
Telefon kontaktowy:
Numer ogłoszenia: 21-3456
Domy » Sprzedam
VILLA HISZPANIA!!
Polska / Hiszpania / Torrevieja
Powierzchnia: 250,00 m2
Cena: 1.715.000 PLN
Cena 1m2: ~ 6.860 PLN
Działka 1850 m2, dom 250 m2 pow. użytkowej, 5 pokoi, 3 łazienki, pokoj dzienny z kominkiem, kuchnia ze spiżarnia, osobno wydzielona pralnia, duże podworko, garaż wraz z dodatkowym pomieszczeniem, duży basen, kuchnia letnia z grillem i łazienką, weranda , meble, telewizor i sprzęt wliczone w cenę. Piękna Hiszpańska villa gotowa do zamieszkania.

Zarowno morze, jak i niebo nad Costa Blanca ma przepiękny, niebieski kolor. To rejon pełen światła, gdzie gory leżą niedaleko wybrzeża, woda morska jest kryształowo czysta,a piasek na plażach delikatny jak jedwab. To miejsce, w ktorym można rozkoszować się zarowno jego naturalnym pięknem, jak i wysokiej klasy infrastrukturą turystyczną. Wolny czas można tu spędzać na wiele naprawdę rożnych sposobow, a lokalne atrakcje kulturalne i sportowe, są na wyciągnięcie ręki.

W okolicy znajduje się pełnowymiarowe pole golfowe są to Villamartin, Las Ramblas i Campoamor. Wszystkie oferują znakomitą jakość 18-dołkowych pol i otwarte są przez cały rok. Oferta godna polecenia. Działka 1850 m2, dom 250 m2 pow. użytkowej, 5 pokoi, 3 łazienki, pokoj dzienny z kominkiem, kuchnia ze spiżarnia, osobno wydzielona pralnia, duże podworko, garaż wraz z dodatkowym pomieszczeniem, duży basen, kuchnia letnia z grillem i łazienką, weranda , meble, telewizor i sprzęt wliczone w cenę. Piękna Hiszpańska villa gotowa do zamieszkania. Zarowno morze, jak i niebo nad Costa Blanca ma przepiękny, niebieski kolor. To rejon pełen światła, gdzie gory leżą niedaleko wybrzeża, woda morska jest kryształowo czysta,a piasek na plażach delikatny jak jedwab. To miejsce, w ktorym można rozkoszować się zarowno jego naturalnym pięknem, jak i wysokiej klasy infrastrukturą turystyczną. Wolny czas można tu spędzać na wiele naprawdę rożnych sposobow, a lokalne atrakcje kulturalne i sportowe, są na wyciągnięcie ręki. W okolicy znajduje się pełnowymiarowe pole golfowe są to Villamartin, Las Ramblas i Campoamor. Wszystkie oferują znakomitą jakość 18-dołkowych pol i otwarte są przez cały rok.POLECAMY!!
Strona główna   |   Kredyty   |   Nieruchomości   |   Windykacje   |   Odszkodowania   |   Kapitał zakładowy   |   Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione!
Copyright © 2006-2021 Korporacja “Viktoria” LTD Sp. z o.o. (0.07 sec.)
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: naprawa naczep - alarmy Częstochowa - osteoporoza - sałatki Częstochowa
[« zwiń]: pizzeria Częstochowa - uzależnienie od narkotyków - kod: 2202-1021-2158
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.