Korporacja Viktoria LTD Sp. z o.o.
Al. NMP 67 lok. 4, Częstochowa
Nieruchomości, tel.:
34 324 00 99 / 512 097 431
Formularz kontaktowy
Dotyczy:
Podpis:
E-mail:
Telefon kontaktowy:
Numer ogłoszenia: 21-1880
Domy » Sprzedam
Atrakcyjny dom do zamieszkania od zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!
Częstochowa / Zacisze/Sabinów
Powierzchnia: 300,00 m2
Cena: 1.000.000 PLN
Cena 1m2: ~ 3.333 PLN
Atrakcyjny dom wolnostojący mieszczący się w spokojnej okolicy. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1050m2, która jest pięknie zagospodarowana zielenią, poprzez krzewy ozdobne, drzewa, kwiaty. Niesamowitego uroku dodaje oczko wodne obok którego ustawiona jest drewniana ława. Starannie wypielęgnowane rośliny oraz zadbany trawnik dodają uroku, który uspokaja, wycisza oraz stwarza niesamowite wrażenie spokoju. Działka jest ogrodzona płotem drewnianym wyposażonym w dwie bramy wjazdowe na pilota oraz wyposażona w przyłącza: energia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, ogrzewanie lokalne - piec na eko-groszek z możliwością przyłączenia do sieci gazowej.  Na działce jest garaż wolnostojący na jeden samochód. W domu znajduje się łącznie 6 pokoi (z czego w 2 jest na chwilę obecną garderoba oraz kuchnia, w stylu kuchni śródziemnomorskiej), ganek, wiatrołap, 2 hole, gabinet - biuro, pokój kąpielowy, kuchnia, 2 łazienki z ubikacją, ubikacja, kotłownia, spiżarnia oraz piękny i zaciszny taras - pergola. Dom jest z 2000 roku w bardzo dobrym stanie technicznym, do zamieszkania od zaraz. Wykonany jest w technologi: materiały ceramiczne, dachówka ceramiczna, drewno, parkiet, rynny i obróbki blacharskie miedziane. Taras - pergola oraz ganek drewniany. W domu odczuwa się niesamowity spokój i wyciszenie. Można pokusić się o stwierdzenie że czas zatrzymał się tam w miejscu.
Strona główna   |   Kredyty   |   Nieruchomości   |   Windykacje   |   Odszkodowania   |   Kapitał zakładowy   |   Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione!
Copyright © 2006-2022 Korporacja “Viktoria” LTD Sp. z o.o. (0.2 sec.)
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: naprawa naczep - alarmy Częstochowa - osteoporoza - sałatki Częstochowa
[« zwiń]: pizzeria Częstochowa - uzależnienie od narkotyków - kod: 1216-0831-2258
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.