Korporacja Viktoria LTD Sp. z o.o.
Al. NMP 67 lok. 4, Częstochowa
Nieruchomości, tel.:
34 324 00 99 / 512 097 431
Formularz kontaktowy
Dotyczy:
Podpis:
E-mail:
Telefon kontaktowy:
Numer ogłoszenia: 21-1704
Domy » Sprzedam
Dom okolice Jasnej Góry
Częstochowa / Śródmieście
Powierzchnia: 200,00 m2
Cena: 1.100.000 PLN
Cena 1m2: ~ 5.500 PLN
Nowy 3-letni dom o ciekawym, oryginalnym, przyciągającym uwagę rozwiązaniu architektonicznym o powierzchni 200m2, Dom wolnostojący, położony na ciekawie zagospodarowanej działce, ogrodzonej o powierzchni1289m2, szerokość 40m. Dom zbudowany z porotermu, ocieplony, kryty jest dachówką. Dom jest dwukondygnacyjny, nie podpiwniczony. Na piarwszym poziomie urządzono 4 duże sypialnie, ładną łazienkę z wanną narożną, osobno ubikacja, garderoba, aneks z miejscem na komputer. Na drugim poziomie znajduje się ładna kuchnia w zabudowie otwarta na salon, z wyjściem na tara i z widokiem na ogród. Na tym poziomie znajduje się niezwykle gustownie urządzona łazienka z prysznicem oraz spiżarnia, pralnia i kotłownia. Ciekawym pomysłem właścicieli jest zaaranżowanie pokoju, który może służyć jako salon rekreacyjny typu kinowy, bilardowy. Na uwagę zasługują schody drewniane oraz podłogi w całym domu (kafle, gres polerowany połączony z drewnem). Dom ogrzewany jest gazem, na pierwszym poziomie ogrzewanie podłogowe. Bardzo atrakcyjne usytuowanie domu w połączeniu z gustownym wykończeniem z wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, sprawia, ża zadowoli gusta wymagających nabywców.
Oferta godna polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona główna   |   Kredyty   |   Nieruchomości   |   Windykacje   |   Odszkodowania   |   Kapitał zakładowy   |   Kontakt
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione!
Copyright © 2006-2021 Korporacja “Viktoria” LTD Sp. z o.o. (0.5 sec.)
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: naprawa naczep - alarmy Częstochowa - osteoporoza - sałatki Częstochowa
[« zwiń]: pizzeria Częstochowa - uzależnienie od narkotyków - kod: 0418-1205-2105
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.